Antrepo Hizmetleri

Sağlık Lojistik profesyonel operasyonları dahilinde; transit ve ithalat işlemleri öncesi ve sonrası, gümrüklü antrepo hizmeti verilmektedir. Ayrıca, Gümrük Antrepo Rejimi’ne uygun özel katma değerli operasyonlar da yapılmaktadır.

Halkalı ve Ambarlı Gümrük Müdürlükleri’ne bağlı antrepolarımız, İstanbul’un Avrupa yakasında Yenibosna Basın Ekpres yolu üzeri ve Hadımköy Hoşdere yolu üzerinde yer almaktadır. Erenköy ve Dilovası Gümrük Müdürlükleri’ne bağlı olan antrepolarımız ise İstanbul Asya yakasında Orhanlı Kurtköy mevkiinde bulunmaktadır.

İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarında bulunan antrepolarımız, bağlı oldukları Gümrük Müdürlüklerine, D-100 (E5) – TEM (E6) otoyol bağlantılarına ve her iki havalimanına da oldukça yakındır. Antrepo hizmeti için sunduğumuz depolarımız, operasyonel faaliyetleriniz için stratejik konumda yer alır.

Antrepo-3
Antrepo-2

Antrepo hizmetimiz dahilindeki depolarımız, serbest depolarımızla aynı tesis içinde bulunmaktadır. Böylece; müşterilerimizin ürünleri, antrepolarımızdan serbest depolarımıza maliyetsiz ve çok kısa sürede transfer edilmektedir.

Antrepo yönetimi sürecimizde, 7/24 koruma sağlayacak şekilde uluslararası standartlara uygun güvenlik ve yangın emniyeti sistemleriyle çalışma sağlanmaktadır.

Ürünler, deprem dâhil her türlü tehlikeye karşı tam sigorta kapsamındadır.

Grubumuzun bilişim ekibi tarafından hazırlanan antrepo yönetimi yazılımı ile ürünlerin antrepoya girişinden çıkışına kadar olan bütün süreçleri; özenle planlanır, yönetilir ve raporlanır.

Antrepolarımızda yapılan operasyonların her aşaması, müşterilerimiz tarafından web sayfamız üzerinden eş zamanlı takip edilebilir ve müşterilerimiz ürünlerinin stok durumlarını kontrol edebilir.

Antrepo-4