Depolama Hizmetleri

Sağlık Lojistik depolarında; serbest depolama hizmetleri verilir ve katma değerli operasyonlar gerçekleştirilir. Depolama hizmetleri kapsamında gümrüklü depolama ve serbest depolama hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul’un Avrupa ve Asya yakasında bulunan depolarımız, bağlı oldukları Gümrük Müdürlüklerine, D-100 (E5) – TEM (E6) otoyol bağlantılarına ve her iki havalimanına da çok yakındadır. Gerçekleştireceğiniz operasyonlarınız için stratejik konumdalardır.

Serbest depolarımız, Gümrüklü Antrepolarımız ile aynı tesis içinde yer almaktadır. Böylece; müşterilerimizin ürünleri, antrepolarımızdan serbest depolarımıza hasarsız, maliyetsiz ve çok kısa sürede transfer edilmektedir.

İstanbul Avrupa yakası Hoşdere mevkiindeki depomuz, tüm depolama hizmetlerinin yanı sıra (gümrüklü depolama, serbest depolama) soğuk ürün depolaması için özel tasarlanmıştır.

Grubumuzun bilişim ekibi tarafından geliştirilen depo yönetimi yazılımı ile ürünlerin depoya girişinden çıkışına kadar olan bütün süreçleri (sipariş yönetimi dâhil); özenle planlanır, yönetilir ve raporlanır.

Depolama-2

Depolama hizmetlerimiz dahilinde operasyonların her aşaması, müşterilerimiz tarafından web sayfamız üzerinden eş zamanlı olarak takip edilebilir ve ürünlerin stok durumları kontrol edilebilir.

Depolarımız, 7/24 koruma sağlayacak şekilde uluslararası standartlara uygun tasarlanmış olup, güvenlik ve yangın emniyet sistemlerine sahiptir. Sağlık Lojistik depolama hizmetleri dahilinde müşterilerimizin tüm ürünleri sigorta kapsamında muhafaza edilmektedir.

İstanbul’un her iki yakasında bulunan modern lojistik merkezlerimizdeki depolarımız, modern, yenilikçi ve teknolojik altyapısıyla müşterilerimize hizmet vermektedir.

Serbest depolarımızda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda paketleme, elleçleme gibi katma değerli hizmetler ve kapıya kadar gerçekleştirilen mikro dağıtım hizmeti ile müşterilerimizin ticari operasyonlarını kolaylaştırılmakta ve daimi müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Akıllı Depolama

Lojistik süreçler içinde büyük önem taşıyan depolama hizmetleri, Sağlık Lojistik operasyonları dahilinde; müşterilerimizin gerçek ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanır. Bu anlamda, gümrüklü ve serbest depolarımıza gelen malzemelerinizi barkod okutma yöntemi ile sisteminize giriyor ve malzemelerinize ait kolilerin takiplerini sistem üzerinden kontrolünü sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Malzemelerinizin bu yöntem sayesinde sorunsuzca depomuzdan çıkışını yapıyor ve size güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Bu süreçte; en güvenli, en hızlı, en profesyonel sistemi kullanabilmeniz adına özel ve dinamik bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Depolama-3