Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı ve Uluslararası Lojistik Çözümler

Sağlık Lojistik; Türkiye ve AB ve Türki Cumhuriyetler arasında uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti verir.

1950 yılından bugüne modern araç filosu ile karayolu taşımacılık hizmeti sunan firmamız, lojistik tesisleri ve uluslararası çözüm ortakları ile sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyar.

Teknolojik alt yapıyı çalışmalarımızda aktif şekilde kullanarak zamanında ve güvenli teslimat gerçekleştirmekteyiz. Sizlere en doğru lojistik çözümü sunabilmek için nitelikli bir kadro ile çalışma sağlıyoruz. Sorumlu oldukları görev sahalarında gümrük kanunlarına hakim, bölge dillerini konuşabilen, üstlenmiş olduğumuz misyonun bilincinde olan deneyimli uzman personelimizle tamamladığımız her görev sonunda saygınlığımızı biraz daha arttırmakta ve müşterilerimiz tarafından tam güven duygusuna ulaşılmaktadır. Karayolu taşımacılık hizmetimiz modern araç filomuz ve lojistik tesislerimiz ile profesyonel şekilde yürütülmektedir.

Karayolu taşımacılığı hizmet alanımızda zaman, maliyet ve kaliteyi eş zamanlı şekilde sizlere sunan firmamız, ihtiyaçlarınıza uygun projeleri üretmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Öz mal araç filosu, model yılı azami 2 yıl ve tamamı Euro 6 olan 550 adet araçtan oluşmaktadır.

Karayolu taşımacılığı görevi alan tüm şoförlerimiz, ilgili güzergahlarda deneyimli olup söz konusu hatlar üzerinde en az 7-10 yıl arası tecrübeye sahiptir. Balkanlar ve Avrupa’nın tümüne yayılmış olan hizmet haritamızla, son derece kaliteli bir şekilde karayolu taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Sağlık Lojistik olarak, İstanbul’un her iki bölgesinde de lojistik merkezimiz yer almaktadır. Siz değerli müşterilerimize güçlü grup firmalarımız ve uluslararası çözüm ortaklarımız ile profesyonel lojistik desteği sağlamaktayız. Karayolu taşımacılığı için uzman bir firma desteği almak istiyorsanız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Güvenilir ve çevre dostu karayolu taşımacılığı için Sağlık Lojistik olarak sizlere destek olmaya daima hazırız.
Tır Ölçüleri Tip Uzunluk   Genişlik Yükseklik  Brüt Hacim 
truck  Mega Trailer  13,60 m.  2,50 m.  3,00 m.  102 m3