Demiryolu Taşımacılığı

Uluslararası Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımacılığı; firmalara ağır ve hacimli yüklerin taşınma sürecinde çok yüksek maliyetler oluşturmadan hizmet alınması imkanı tanınan bir taşımacılık çeşididir.

Demiryolu taşımacılık hizmetinde firmalara kaliteli çözümler sunan birçok nokta bulunmaktadır. Öncelikle çevre dostu bir çözüm olması ve güzergahların sunmuş olduğu avantajlar, uluslararası demiryolu taşımacılığına olan rağbetin artmasını sağlamıştır. Uzun süredir güvenilir demiryolu taşımacılık hizmeti sunan Sağlık Lojistik, RO-LA taşıma sistemini kullanarak müşterilerine önemli maliyet ve transit zaman avantajları sunmaktadır. Bununla birlikte Sağlık Lojistik, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine tek veya grup vagon taşımacılığı ve Blok Tren taşımacılığı hizmeti de vermektedir.

Demiryolu-5
Demiryolu-3

Ekibimiz, demiryolu taşımacılığı ve diğer tüm taşımacılık hizmetleri dahilinde profesyonel operasyonlar yürütmektedir. Demiryolu taşımacılık hizmeti sunduğumuz müşterilerimizde de % 100 memnuniyet ve güven duygusu oluşturma prensibiyle çalışan kadromuz, her süreçte kaliteli çözümler sunmayı hedef edinmiştir.

Sağlık Lojistik demiryolu taşımacılığı hizmeti ile ağır tonajlı ürünlerinizin taşımacılığını en ekonomik ve kaliteli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Vagon taşımacılığı desteğimiz ürünlerinizin doğru ve sağlıklı teslimatını sağlar. Üstelik karayolu kullanımı trafik faktörüne göre daha hızlı aktarım gerçekleştirilir.